NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ  2017 / 2018

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ

CENA

SCHŮZKY

MÍSTO

AEROBIK SPORT TEAM  TACHOV I.

 K. Mrázová

400,- +oddíl.př

út  16.00 – 17.00
pá. 16.00 – 17.00   

DDM
sport. hala  

AEROBIK SPORT TEAM TACHOV II.

N. Mrázová, N .Bučanová

400,-+oddíl.př

út. 17.00 – 18.00
čt. 14.00 – 17.00
pá. sport.hala

DDM

AQUAAEROBIC

J. Přibíková

250.-+vstup

středa 19.45 – 20.45

bazén Tachov

ATLETIKA

D. Lintner

500.-

Bude upřesněno 25.9.2017

měst. stadion

BASKETBAL

V. Hradil  

400,-

pondělí 17.00 – 18.00

těl. ZŠ Hornická

BASKETBAL – přípravka

J. Pavlovičová

400.-

pondělí 16.00 – 17.00

těl. ZŠ Hornická

BOWLING I.

L. Königsmarková

550.-

pondělí 16.00  – 17.00

Bowling zim. stadion

BOWLING II.

H. Vajdová

550,- 

čtvrtek 16.00 – 17.00

Bowling zim. stadion

CVIČENÍ A HRY SE PSEM

M. Václavová,
L.Königsmarková

400.-

čtvrtek 15.30 – 16.30

Cvičiště u Minerálky

DĚTSKÝ  AQUAAEROBIC

H. Vajdová

400.-

pondělí 15.00 – 16.00

bazén Tc

DOPOLEDNÍ KERAMIKA

D. Vazačová

1.600.-

středa  9.00 – 11.00

DDM

DORTÍKY I.

L. Milbachová

450.-

pondělí 15.30-18.30

DDM

DORTÍKY II.

H. Vajdová

450.-

úterý 16.30-18.30

DDM

DRÁČEK 

H. Petruňová, Z. Vlasová

       1.500.-

středa 9.00 – 11.00

DDM

FIT VAŘENÍ

L. Königsmarková

400.-

středa 17.30-19.00

DDM

FLORBAL I., II.

J. Matas

400.-

středa I.15.00-16.00
          II.16.00-17.00

těl.ZŠ Hornická 

FOTBAL Halže

A. Dokoupil

100,- a čl.př.

úterý 16.00-17.30
čtvrtek 16.00-17.30

Fotbal.hřiště v Halži

HÁZENÁ

F. Mráz

600.-
+př. Sj.Tc

út.16.45-18.00  
čt. 18.00-19.30   

sport.hala
začínáme 5.9.2017

HÁZENÁ  přípravka - minižačky

L. Eidelpes

600.-+př.Sj.TC

út. 15.30-17.00
čt. 15.30-17.00

sport.hala TC
začínáme 5.9.2017

HÁZENÁ – mladší žačky

L. Eidelpes

600.- +př.Sj.TC

út. 15.30-16.45
čt. 16.30 – 18.00

sportovní hala
začínáme 5.9.2017

HRY S MÍČEM

L. Königsmarková

400.-

čt. 17.00-18.00

těl.ZŠ Hornická

KERAMIKA děti, mládež
I., II., III.,IV.,V.

A. Dvořáková

500,-

I.  po 13.00 – 15.00 
II. út  15.00 – 17.00
III.st  13.00 – 15.00
IV.st  16.00 – 17.30
V. čt. 13.00 – 15.00

DDM

KERAMIKA PRO DĚTI

A. Dvořáková

400.-

středa 13.00 -15.00
čtvrtek  16.00-18.00

ZŠ Halže,zač.11.10.2017
KD Studánka,zač.5.10.17

KYTARA

V. Beneš

250.-

upřesněno 15.9.2017

DDM

LETECKÝ MODELÁŘ

P. Winter

350,-

středa 15.00-18.00

DDM

LEZCI

 J. Cholenský

350.-

středa 16.30 – 17.30

DDM

LUKOSTŘELBA

J. Kolihová

400,-

pondělí 16.00-17.00

střelnice Rychta

LUKOSTŘELECKÉ STŘEDISKO

J. Kolihová

500.-

 pondělí 17.00-18.30

střelnice Rychta

MAŇÁSKOVÉ  DIVADLO

L. Königsmarková

300.-

úterý  13.30-15.00

DDM

MAŽORETKY I. - děti

M. Pacnerová

300.-

čtvrtek 17.00-18.00

DDM

MAŽORETKY II. - mládež

M. Pacnerová

300.-

pátek 18.00- 19.00

DDM

 PODROBNOSTI O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH                 1 - 2           Pravidelnou činnost začínáme 2. října 2017.