NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ  2019 / 2020 - 1. část

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ

CENA

SCHŮZKY

MÍSTO

AEROBIK 

N. Zemková 

bude upřesněno

DDM 

AKROBACIE 

K. Pavlíčková 

400.- 

pondělí 17.00-18.00 

DDM 

AQUAAEROBIC 

J. Přibíková 

300,– + vstup

středa 19.45 – 20.45 

bazén Tachov 

ATLETICKÝ KLUB

K. Všetičková 

500.- 

bude upřesněno
18. 9. 2019 

městský stadion
tělocvičny ZŠ

ATLETIKA – sportovní přípravka

L.Königsmarková, F. Tomeš 

500.- 

úterý 16.00 – 17.30 

městský stadion
tělocvičny ZŠ Zárečná 

BASKETBAL – přípravka 

J. Pavlovičová 

450.- 

pondělí 16.00 – 17.30 

tělocvična ZŠ Hornická

BOWLING I., II

P. Pašková

600.- 

čtvrtek
I.skupina 15.30 – 16.30
II.skupina 16.30 – 17.30 

Bowling - zimní stadion

COOKING CLUB P. Pašková 500.-  středa 17.00 – 18.3 DDM 

CVIČENÍ A HRY SE PSEM

M. Václavová

450.- 

čtvrtek 15.30 – 16.30 

cvičiště u Minerálky 

DĚTSKÝ AQUAAEROBIC 

L. Königsmarková 

500.- 

pondělí 15.00 – 16.00 

bazén Tachov 

DOPOLEDNÍ KERAMIKA

D. Vazačová

800.- 

středa 9.00 – 11.00 

DDM
1x za 14 dní  

DORTÍKY

L. Milbachová

500.- 

pondělí 14.30 – 17.30 

DDM 

DRUŽINKA I. P. Pašková 300,-  pondělí 13.15 – 15:15  ZŠ Hornická / DDM
DRUŽINKA II. P. Pašková 300,-  úterý 13.15 – 15:15  ZŠ Hornická / DDM
DRUŽINKA III. P. Pašková 300,-  středa 13.15 – 15:15  ZŠ Hornická / DDM
DRUŽINKA IV. P. Pašková 300,-  čtvrtek 13.15 – 15:15  ZŠ Hornická / DDM

FIT VAŘENÍ

L. Königsmarková

550,– 

pondělí 17.30 – 19.00 

DDM 

FLORBAL I., II. 

M. Šmejkal 

450,– 

středa I. 15.30 – 16.30
II. 16.30 – 17.30 

tělocvična ZŠ Hornická 

FOTBAL Halže

A. Dokoupil

100,– + čl. př.

úterý 16.00 – 17.30
čtvrtek 16.00 – 17.30 

fotbalové hřiště v Halži 

FOTBÁLEK a jiné kolektivní hry 

V. Mužík, V. Forst

400.- 

středa 16.30 – 17.30

tělocvična ZŠ Kostelní 

HRY S MÍČEM 

L. Königsmarková 

400.- 

středa 17.30 – 18.30 

tělocvična ZŠ Hornická

JÓGA PRO DOSPĚLÉ

O. Martínková 

400.- 

úterý 19.00 – 20.00 

DDM 

KALANETIKA 

P. Pavlíčková

400.- 

pondělí 18.00 – 19.00 

DDM 

KERAMIKA děti, mládež I., II., III., IV., V., 

A. Dvořáková , M. Dýdeková 

500.- 

pondělí I. 13.00 – 15.00
úterý II. 15.00 – 17.00
středa III. 13.00 – 15.00
středa IV. 15.30 – 17.00
čtvrtek V. 13.00 – 14.30

DDM 

KERAMIKA PRO DĚTI

A.Dvořáková

300,- 

středa 13.30 – 15.00

ZŠ Halže
1x za 14 dní
Začátek 9. 10. 2019 

KOLOBĚŽKOVÁNÍ NA PÁNVIČCE

J. Horáčková

650.- 

čtvrtek 13.30 – 15.30

ZŠ Zárečná

KURZ KRESBY A MALOVÁNÍ
pro dospělé  

Ž. Štefánková

1.600.- 

středa 18.00 – 19.30 

DDM 

LADIES STYL 

K. Pavlíčková 

1.200.- 

úterý 18.00 – 19.00 

DDM 

LEGÁČEK 

L. Königsmarková 

450.- 

středa 13.00 – 14.00

DDM 

LEZCI 

J. Cholenský

400.- 

středa 17.00 – 18.00 

DDM 

LUKOSTŘELBA  J.Kolihová  450.-  pondělí 16.00 – 17.00  střelnice Rychta 
LUKOSTŘELBA pro pokročilé  P. Pirožinská  450.-  čtvrtek 16.00 – 17.00  střelnice Rychta 

 SEZNAM A BROŽURA KROUŽKŮ V PDF                 1 - 2          Tiskopis přihlášky můžete stáhnout zde.