NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ  2018 / 2019

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ

CENA

SCHŮZKY

MÍSTO

AQUAAEROBIC 

J.Přibíková 

250.-+vstup

středa 19.45 - 20.45 

bazén Tachov 

ATLETIKA 

D.Lintner, K.Všetičková 

1.200.-

Bude upřesněno 18.9.2018 

měst.stadion,těl.Kostelní 

BASKETBAL – přípravka 

J.Pavlovičová 

400.- 

pondělí 16.00-17.00 

těl.ZŠ Hornická 

BOWLING I. 

H.Vajdová 

550.- 

pondělí 17.30-18.30 

Bowling zim.stadion 

BOWLING II., III. 

H.Vajdová 

550.- 

čt. II.15.30 -16.30 čt.III.16.30 -17.30 

Bowling zim.stadion 

CVIČENÍ A HRY SE PSEM 

M.Václavová, L.Königsmarková 

400.- 

čtvrtek 15.30-16.30 

Cvičiště u Minerálky 

DĚTSKÝ AQUAAEROBIC 

H.Vajdová 

400.- 

pondělí 15.00-16.00 

bazén Tachov 

DOPOLEDNÍ KERAMIKA 

D.Vazačová 

1.600.- 

středa 9.00 - 11.00 

DDM 

DORTÍKY I. 

L.Milbachová 

450.- 

pondělí 15.30-18.30 

DDM 

DORTÍKY II. 

H.Vajdová 

450.- 

úterý 16.30-18.30 

DDM 

DIVADLO VE FILMU 

A.Štefánková, R.Dobiášová 

350.- 

Bude upřesněno 12.9.2018 

DDM 

FIT VAŘENÍ 

L.Königsmarková 

500.- 

středa 18.00-19.30 

DDM 

FLORBAL I., II. 

J.Matas 

400.- 

středa I.15.00-16.00 II.16.00-17.00 

těl.ZŠ Hornická 

FOTBAL Halže 

A.Dokoupil 

100,- + čl.př. 

úterý 16.00-17.30 čtvrtek 16.00-17.30 

Fotbal.hřiště v Halži 

HÁZENÁ 

F.Mráz, S.Vysloužil 

600.-+př. Sj.Tc 

út.17.30-19.00 čt. 17.30-19.00 

sport.hala začínáme 3.9.2018 

HÁZENÁ přípravka-minižačky 

L.Eidelpes 

600.-+př.Sj.TC 

út. 16.00-17.30 čt. 16.00-17.30 

sport.hala TC začínáme 3.9.2018 

HÁZENÁ – mladší žačky 

Kalabisová 

600.-+př.Sj.TC 

út.16.00-17.30 čt.16.00–17.30 

sportovní hala začínáme 3.9.2018 

HRAVÁ ANGLIČTINA 

A.Štefánková 

300.- 

Bude upřesněno 12.9.2018 

DDM 

HRY S MÍČEM 

L.Königsmarková 

400.- 

st. 17.00-18.00 

těl.ZŠ Hornická 

JÓGA PRO DOSPĚLÉ 

O.Martínková 

350.- 

úterý 19.00 – 20.00 

DDM 

KALANETIKA 

P.Pavlíčková 

350.- 

pondělí 18.00-19.00 

DDM 

KERAMIKA děti, mládež I., II., III., IV., V., 

A.Dvořáková , M.Dýdeková 

500,- 

I. po.13.00 – 15.00 II.út.15.00 – 17.00 III.st.13.00 – 15.00 IV.st.16.00- 17.30 V.čt.13.00 – 15.00 

DDM 

KERAMIKA PRO DĚTI 

A.Dvořáková 

300.- 

středa 13.30-15.30 

ZŠ Halže, zač.10.10.2018 ( 1x za 14 dní) 

KYTARA 

J.Koťuha 

300.- 

úterý 15.00 – 16.00 

DDM 

LEZCI 

J.Cholenský, M.Honsig 

350.- 

středa 16.30 – 17.30 

DDM 

LUKOSTŘELBA 

J.Kolihová 

400.- 

pondělí 16.00-17.00 

střelnice Rychta 

LUKOSTŘELBA pro pokročilé 

P.Pirožinská 

400.- 

čtvrtek 16.00-17.00 

střelnice Rychta 

LUKOSTŘELECKÉ STŘEDISKO 

J.Kolihová 

500.- 

pondělí 17.00-18.30 

střelnice Rychta 

 PODROBNOSTI O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH                 1 - 2           Tiskopis přihlášky můžete stáhnout zde.