NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ  2018 / 2019 - 2. část

MAŽORETKY I. - děti 

M.Pacnerová 

400.- 

čtvrtek 17.00-18.00 

DDM,začínáme 27.9.2018 

MAŽORETKY II. - mládež 

M.Pacnerová 

400.- 

pátek 18.00- 19.00 

DDM,začínáme 5.10.2017 

MERKUR 

L.Königsmarková 

400.- 

čtvrtek 13.30-15.00 

DDM 

MINIVOLEJBAL 

L.Königsmarková,V.Mikulová 

650.- 

út 14.00–15.00 čt. 17.30–18.30 

Sportovní hala 

PATCHWORK& -pro mládež a dospělé 

R.Kučnírová 

650.- 

středa 18.00- 20.00 

DDM 

PATCHWORK A JINÉ TVOŘENÍ -děti 

R.Kučnírová 

400.- 

středa 16.00-18.00 

DDM 

PAVOUČEK 

L.Königsmarková 

350.- 

středa 15.30-16.30 

DDM 

PLAVÁNÍ mírně pokročilí 

H.Vajdová 

400.- 

čtvrtek 14.00-15.00 

pl. bazén Tachov 

PLAVÁNÍ pokročilí 

H.Vajdová 

400.- 

úterý 15.00-16.00 

pl. bazén Tachov 

PLAVÁNÍ začátečníci I. 

H.Vajdová 

400.- 

pondělí 14.00 - 15.00 

pl. bazén Tachov 

PLAVÁNÍ začátečníci II. 

H.Vajdová 

400.- 

pondělí 16.00-17.00 

pl. bazén Tachov 

POTAPĚČ 

J.Jirmus 

600.- 

pátek 14.00 – 15.00 sobota bazén 

DDM 

RYBÁŘI I., II. 

J.Vorlovský 

600.- 

po.I.16.00-18.00 út.II.16.00-18.00 čt.I.,II.15.00-17.00 

DDM, těl.ZŠ Hornická 

SLUNÍČKO 

H.Petruňová, Z.Vlasová 

1.500.- 

úterý 9.00 – 11.00 

DDM 

SPORT.PŘÍPRAVKA - ATLETIKA 

L.Königsmarková 

400.- 

úterý 16.00-17.30 

hřiště a těl.ZŠ Hornická 

STŘELBA ZE VZDUCHOVKY 

J.Gomolák 

400.- 

úterý 15.30 - 16.30 

střelnice Rychta 

STOLNÍ TENIS 

P.Žalud 

550.- 

úterý 17.30-19.00 

sport. hala 

STŘELBA Z AIRSOFTOVÝCH ZBRANÍ 

M.Němeček 

600.- 

neděle 14.00-16.00 

střelnice Rychta 

SUPERKALANETIKA 

A.Hellerová 

350.- 

čtvrtek 18.30 - 19.30 

DDM 

ŠACHY 

Z.Jakl 

300.- 

středa 14.30 – 15.30 

DDM 

ŠIKULKY I., II. 

H.Vajdová 

350.- 

úterý 13.00-14.30 středa 13.00–15.00 

DDM 

ŠPERKY A JINÉ DROBNOSTI 

H.Vajdová 

350.- 

středa 15.00-17.00 

DDM 

TANEČKY - děti 

K.Krejsová 

350.- 

čtvrtek 16.00-17.00 

DDM 

TANEC PRO DOSPĚLÉ 

K.Krejsová 

400.- 

pondělí 19.00-20.00 

DDM 

TENIS I.,II. 

L.Pešta 

500.- 

I.středa 15.00-16.00 II.středa 16.00-17.00 

těl.ZŠ Zárečná 

TRAMPOLÍNKY 

L.Königsmarková 

450.- 

pondělí 14.30-15.30 

Fun B 

TVOŘIVÉ DÍLNY 

A.Dvořáková 

450.- 

pondělí 15.00 - 17.00 

DDM 

VEČERNÍ KERAMIKA 

A.Dvořáková 

1.600.- 

úterý 18.00-20.00 

DDM 

VOLEJBAL 

L.Königsmarková, V.Mikulová 

650.- 

úterý 18.30-19.30 čtvrtek 17.30-18.30 

těl.ZŠ Kostelní sportovní hala 

VODÁCKO-TURISTICKÝ 

L.Königsmarková, M.Šmejkal 

500.- 

pondělí 16.00-18.00 

DDM(1x14dní) 

VYBÍJENÁ 

L.Königsmarková 

300.- 

pondělí 17.30-18.30 

těl.ZŠ Hornická(1x14dní) začínáme 8.10 

PODROBNOSTI O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH            1 - 2        Tiskopis přihlášky můžete stáhnout zde.