NABÍDKA ZÁJMOVÝCH ÚTVARŮ  2017 / 2018 - 2. část
 

ZÁJMOVÝ ÚTVAR

VEDOUCÍ

CENA

SCHŮZKY

MÍSTO

MERKUR

L. Königsmarková

400.-

čtvrtek 13.,30-15.00

DDM

MRAZÍK

L. Königsmarková

300,-

středa 13.30 - 15.00

zimní stadion

PASTELKA

A. Dvořáková

300.-

úterý 13.00-14.30

DDM

PATCHWORK -pro dospělé 

R. Kučnírová

650.-

středa 18.00- 20.00

DDM

PATCHWORK A JINÉ TVOŘENÍ-děti

R. Kučnírová, H. Vajdová

400.-

středa 16.00-18.00

DDM

PAVOUČEK

L. Königsmarková

350.-

středa 15.30-16.30

DDM

PILATES

R. Ruthová

350.-

úterý 18.00-19.00

DDM

PLAVÁNÍ mírně pokročilí

H. Vajdová

400.-

čtvrtek 14.00-15.00

pl.bazén TC

PLAVÁNÍ pokročilí

H. Vajdová

400,-

úterý   15.00-16.00

pl. bazén Tachov

PLAVÁNÍ PRO NEJMENŠÍ

H. Vajdová

400,-

pondělí 16.00 - 17.00

pl. bazén Tachov

PLAVÁNÍ začátečníci

H. Vajdová

400,-

pondělí 14.00 - 15.00

pl. bazén Tachov

POTÁPĚČ

J. Jirmus

600.-

úterý 16.15 – 17.15
sobota bazén

DDM

RYBÁŘI

J. Vorlovský

500.-

pondělí 16.00-18.00
čtvrtek  15.00-17.00

DDM
těl.ZŠ Hornická

SLUNÍČKO

H. Petruňová, Z. Vlasová

1.500.-

úterý  9.00 – 11.00

DDM

SPORT. PŘÍPRAVKA -  ATLETIKA

L. Königsmarková 

400.-

úterý 16.00-17.30

hřiště a těl.ZŠ Hornická

STŘELBA ZE VZDUCHOVKY

F. Königsmark

400,-

úterý  15.30 - 16.30

střelnice Rychta

STOLNÍ TENIS

P. Žalud

550.-

čtvrtek 17.30-19.00

sport. hala

Střelba z airsoftových zbraní

M. Němeček

600.-

neděle 14.00-16.00

střelnice Rychta

SUPERKALANETIKA

A. Hellerová

350.-

čtvrtek 18.30 - 19.30

DDM

ŠACHY 

Z. Jakl

200.-

středa 14.30 – 15.30

DDM

ŠIKULKY 

H. Vajdová

350,-

středa 13.00 – 15.00

DDM

ŠPERKY A JINÉ DROBNOSTI

H. Vajdová

350.-

středa 15.00-17.00

DDM

TANEČNÍ MIX - děti

V. Merglová

350.-

pondělí 16.00-17.00

DDM

Taneční MIX - dospělí

K. Krejsová

400.-

pondělí 19.00-20.00

DDM

TENIS  I.,II. 

J. Straka

500.-

I.středa 15.00-16.00
II.středa 16.00-17.00

těl.ZŠ Zárečná

TRAMPOLÍNKY

L. Königsmarková

450.-

pondělí 14.30-15.30

Fun B

TVOŘIVÉ DÍLNY

A. Dvořáková

450,-

pondělí 15.00 - 17.00

DDM

VEČERNÍ KERAMIKA 

A. Dvořáková

1.600.-

úterý 18.00-20.00

DDM

VOLEJBAL

L. Königsmarková,
V. Mikulová

650.-

úterý   18.30-19.30
čtvrtek 18.00-19.00

těl.ZŠ Kostelní
těl.ZŠ Hornická

VOLNÁ CHVÍLE

H. Vajdová

300.-

úterý  13.00-14.30

DDM

VYBÍJENÁ

L. Königsmarková

450.-

pondělí 17.30-18.30

těl.ZŠ Hornická

ZÁLESÁK

M. Šmejkal

300.-

čtvrtek  15.00-17.00

DDM(1x14dní)

ZUMBA  pro děti

 V. Merglová

350.-

pondělí  17.00-18.00

DDM

PODROBNOSTI O ZÁJMOVÝCH KROUŽCÍCH                                Tiskopis přihlášky můžete stáhnout zde.

1 - 2